Předvánoční sraz spolužáků

24.12.2016 | Ostatní

Před vánocemi se mi ozvali spolužáci z ČVUT, které jsem neviděl už spoustu let. Vyrazil jsem za nimi… Když jsem vystoupil z metra na náměstí Republiky, musel jsem se 2-3 minuty rozhlížet, abych jsem se zorientoval. Vždyť jsem tu už 19 let nebyl. Poseděli jsme v picérii kousek od Václaváku. Některé tváře jsem opravdu i hůře poznával, ale jiné poznal hned. 🙂 Zavzpomínali jsme na staré časy, legendární profesorku matematiky p. Novákovou, několik humorných historek,… Rád jsem je po letech opět viděl.