Původně jsme sice chtěli zajít do indické, kde jsme již delší dobu nebyli, ale protože jsme kuli pikle na poslední chvíli, zamířili jsme do picérky. Opět jsme si dobře pochutnali a zároveň i popovídali. Zatím plánujem promítání fotografií z našeho výletu do Skotska. Ale tu indickou bychom měli také vyrazit 🙂
V picérce
15.10.2013 | Ostatní