V picérce

30.01.2011 | Ostatní

Večer nás Evča sezvala do picérky, většina si dala kromě pizzi i něco teplého na zahřátí.  Při rozhovoru jsme narazili i na plánovaný odjezd Jany do Kanady. Připomněli jsme ji nebezpečí setkání s medvědem. Evča ji upozornila, že by si měla vzít sebou sprej proti medvědům, mají velmi dobrý čich. „To se tím mám nastříkat?“  „Ne, to se používá jako pepřák, ne jako repelent. “ Chudák, dostala z toho takový výbuch smíchu … 😆