Posted by admin Říjen - 17 - 2022 ADD COMMENTS

Tento rok zavítala 3 Städte rallye i k nám. V pátek připravili pořadatelé 3 rychlostní zkoušky. Ty byly inspirovány tratěmi, kde před lety jezdili závodníci při rallye Šumava. Všechny tyto zkoušky se jeli dvakrát, podruhé to bylo již po setmění.
Druhý den rallye pokračovala v Rakousku a v Německu. Průběh těchto zkoušek byl ovlivněn deštěm. Není divu, že to klouzalo, vozy se nejednou vyjely mimo trať a docházelo i k nehodám.
Z původních 108 posádek jich do cíle dojelo jen 72, z části odpadly kvůli poruchám, ostatní havarovaly. Celkovým vítězem se stal český jezdec Erik Cais.

A pokud byste chtěli se podívat na pár zajímavých video-momentů, zkuste tento odkaz na video z youtube. Stojí  to zato!!! https://www.youtube.com/watch?v=RrxRLJiwHRc

Tags : , Ostatní, Vlachovo Březí a okolí